Byty Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Rezervováno: Pronájem nebytových prostor 4 kanceláří (100 m2) v centru Brna, v městské části Žabovřesky


Cena: 25 000,- Kč /měsíc
+ záloha na energie a služby dle náročnosti podnikání
Lokalita: Brno
Mučednická
Žabovřesky
ID: 000276
Datum vložení: 03.02.2020
Poslední změna: 04.09.2020
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 100m2

Popis

V zastoupenímajitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu reprezentativní nebytové prostory,

4 kancelářea zázemí (100 m2), v městské části Brno-Žabovřesky, na ulici Mučednická.

 

Jedná se o samostatné, oddělené nebytové prostory v prvnímpatře domu z počátku dvacátého století, v dobrém stavu, se zachováním původníchprvků, s vysokými stropy a plastovými okny, žaluziemi. Na podlahách koberce adlažba. Přístupné zvenku, po širokém schodišti.

 Dispozice:  2 průchozí kanceláře, 1 neprůchozí kancelář,dále prostorná jednací místnost s výstupem na terasu, vstupní zádveří,kuchyňka,  WC  s umyvadlem.

Kanceláře jsou prostorné, byly zrekonstruovány, splňujísoučasnou náročnost prosperující firmy i vzhledem k umístění na"dobré"  adrese. Světlé kancelářemají uklidňující výhled do zeleně, bez hluku a ruchu. Interiér je doplněnhonosnými designovými osvětlovacími tělesy. K dispozici je zařízeníkancelářskými policemi a skříňkami v černé barvě. V předsíni vestavěné skříně.  Protor je oddělený a uzamykatelný, másamostatná měřidla energií.

K  provozukanceláří  je možné využívat jedno až dvěparkovací místa za poplatek 1.000,- Kč/měsíc přímo u objektu. Parkování je navlastním, oploceném pozemku majitele nemovitosti, chráněné vjezdovou závorou auzamykatelnými vraty.

Z této části Brna je výborný přístup do historického centra(v blízkosti zastávky MHD), k brněnskému výstavišti i k výjezdu naSvitavy. 

Budova je vhodná pro provoz obchodní firmy, velkoobchodunebo sídla firmy s kancelářemi a schowroomem.

Majitel požaduje složení vratné jistoty ve výši dvouměsíčních poplatků. Volné ihned. Doporučujeme prohlídku, bližšíinformace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Kontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.