Byty Domy Komerční prostory Chaty Pozemky Developerské projekty

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Pronájem nově postavených kanceláří 110 m2 v Brně-Maloměřicích


Cena: 18 000,- Kč /měsíc
+ poplatky za energie a služby dle náročnosti provozu
Lokalita: Brno

Maloměřice a Obřany
ID: 000225
Datum vložení: 24.11.2018
Poslední změna: 24.11.2018
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 110m2

Popis

Ve výhradním  zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu lukrativně umístěné, zcela nově vybudované nebytové prostory - kanceláře (110 m2) ve výborně dostupné části města Brna, v Maloměřicích.

Jedná se o nebytové prostory - velkou kancelář, vhodnou jako jednací místnost nebo vzorkovnu  (45 m2) a tři kanceláře (18 m2, 20 m2, 8 m2) ve 3. patře moderní, nově postavené cihlové budovy v klidném příjemném prostředí  a přitom v brněnské městské části s výborným přístupem jak do centra města, tak na dálniční přivaděč D1 i na výjezd směrem na Svitavy.

Kanceláře jsou vybudovány ve vysoké kvalitě materiálů, splňují současnou náročnost prosperující firmy i co do reprezentativního dojmu. Slunné kanceláře mají uklidňující výhled do zeleně, bez hluku a ruchu, zázemí nového sociálního zařízení včetně sprchy a samostatného WC, možnost využití prostor jako šatny, skladu. Kanceláře jsou klimatizovány, mají zabezpečovací zařízení a velká okna vybavena elektricky ovládanými horizontálními venkovními žaluziemi. Na podlahách je ve všech místnostech kvalitní dlažba. Pronajímané prostory zaujímají celé jedno patro, jsou oddělené a uzamykatelné, mají samostatná měřidla energií, vytápění na elektřinu vlastním kotlem s plně úsporným režimem.

Majitel požaduje vzhledem k prvnímu užívání nových prostor složení jistoty ve výši dvou měsíčních poplatků. Volné od 1.1.2019 nebo podle domluvy. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Kontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.