Byty Domy Komerční prostory Pozemky Developerské projekty

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Pronájem nebytových prostor - kanceláří 110 m2 (4 kanceláře + zázemí) v centru brněnské městské části Královo Pole


Cena: 23 000,- Kč /měsíc
+ provize RK; + poplatky za energie a služby dle náročnosti provozu (možný přepis měřidel na nájemce)+ poplatky za energie a služby
Lokalita: Brno

Královo Pole
ID: 000259
Datum vložení: 22.06.2019
Poslední změna: 25.10.2019
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 110m2

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu lukrativně umístěné,  nebytové prostory - 4 kanceláře (110 m2) ve velmi dobrém, udržovaném stavu, v centru vyhledávané části města Brna, v Králově Poli, na ulici Palackého třída.

Jedná se o samostatné, oddělené nebytové prostory v prvním patře cihlového domu ze třicátých let dvacátého století, citlivě rekonstruované, se zachováním původních prvků,  design dotvářejí  dobová kachlová kamna. Vysoké stropy dělají kanceláře prostornými, byla instalována nová okna, prostor doplňují nádherné repasované parkety v místnostech. Na chodbě a sociálních místnostech je prosvětlující bílá dlažba. Nově jsou řešeny rovněž rozvody odebíraných energií. Nově zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a dvojumyvadlem. Přístup po širokém schodišti.

 Dispozice:  3 kanceláře, z nichž jsou dvě neprůchozí, další  kancelář má balkón s výhledem  do zahrady, vstupní hala, prostor pro kuchyňku, dvě samostatná  WC  s umyvadlem, komora vhodná jako skladovací prostor.

Kanceláře jsou rekonstruovány z kvalitních materiálů, splňují současnou náročnost prosperující firmy, a i vzhledem k umístění na prestižní adrese se jedná o zajímavou nabídku. Světlé kanceláře mají v cihlové budově se silnými zdmi příjemné klima i v létě.  Jsou oddělené a uzamykatelné, mají samostatná měřidla energií, jejichž odběr si můžete regulovat (možný přepis na nájemce), vytápění  vlastním plynovým kotlem.

Úřady městské části jsou na dosah, jejich poloha je s výborným přístupem jak do brněnského historického centra, tak na obchvat k dálnici D1 i na výjezd směrem  na Svitavy. V bezprostřední blízkosti jsou i zastávky MHD a nákupní zázemí.

Budova je vhodná pro provoz firmy s poskytováním finančních služeb, obchodní firmy s drobným zbožím, velkoobchodu nebo sídla firmy s kancelářemi a vzorkovnou.

Majitel požaduje složení jistoty ve výši dvou měsíčních poplatků. Volné od října 2019 nebo podle domluvy. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.