Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Pronájem lukrativních kanceláří (36 m2) v centru Brna, v městské části Žabovřesky


Cena: 11 000,- Kč /měsíc
+ záloha na energie cca 1.500,- Kč měsíčně nebo dle náročnosti nájemce + provize RK
Lokalita: Brno
Mučednická
Žabovřesky
ID: 000308
Datum vložení: 21.10.2021
Poslední změna: 21.10.2021
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 36m2

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu reprezentativní nebytové prostory, 2 kanceláře (36 m2) a zázemí (hala, kuchyňka, WC na patře), v městské části Brno-Žabovřesky, na ulici Mučednická.

Jedná se o samostatné nebytové prostory v prvním patře vily z počátku dvacátého století, ve velmi dobrém stavu, se zachováním původních prvků, s vysokými stropy a plastovými okny, žaluziemi. Na podlahách koberce a dlažba. Přístupné po širokém schodišti, bez výtahu.

 Dispozice:  1 hlavní průchozí kancelář, 1 menší neprůchozí kancelář, na patře k užívání společné prostory - hala s křesílky , kuchyňka,  WC.

Kanceláře byly zrekonstruovány, splňují současnou náročnost prosperující firmy i vzhledem k umístění na "dobré"  adrese. Interiér je doplněn osvětlovacími tělesy. Kanceláře jsou nezařízeny nábytkem.  Prostor je oddělený a uzamykatelný, má samostatná měřidla energií.

K  provozu kanceláří  je možné využívat jedno parkovací místo za poplatek 1.500,- Kč/měsíc přímo u objektu. Parkování je na vlastním, oploceném pozemku majitele nemovitosti, chráněné vjezdovou závorou a uzamykatelnými vraty.

Z této části Brna je výborný přístup do historického centra (v blízkosti zastávky MHD), k brněnskému výstavišti i k výjezdu na Svitavy. 

Budova je vhodná pro provoz a sídlo obchodní firmy, advokátní kanceláře a podobně.

Majitel požaduje složení vratné jistoty ve výši dvou měsíčních poplatků. Volné již nyní. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.