Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Prodej obchodního domu, 1599 m2, Břeclav


Cena: 32 000 000,- Kč za nemovitost
Lokalita: Břeclav

Sever
ID: 000229
Datum vložení: 07.12.2018
Poslední změna: 07.12.2018
Typ zakázky: Prodej
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 1599m2
Užitná plocha: 1599m2

Popis

Nabízíme k prodeji obchodní dům na páteřní komunikaci příjezdu do Břeclavi, kde dle environmentální studie projede až 20 tis. aut za den. Jedná se o město s dlouhou historií, dopravní dostupností a potřebnou občanskou vybaveností, leží v rovinaté krajině na obou březích řeky Dyje, nedaleko Lednicko-Valtického areálu, především v letních měsících je vyhledávanou rekreační lokalitou. Komerční a obchodní prostory mají rozlohu 1599 m2.

 

Objekt má prakticky zcela variabilní dispozici bez vnitřních nosných konstrukcí, kromě centrální (střední) části, ve které je umístěno schodiště vedoucí do 2.NP, a řady nosných sloupů ve 2.NP. Obchodní centrum má také dva výtahy, které zajišťují bezbariérový přístup do 2.NP. 1.NP je také bezbariérové. Přízemí je v současnosti rozděleno na 8 provozoven, ze kterých jsou 3 neobsazené. Dále je zde také místnost s bankomatem, vestibul se schodištěm do 2.NP a místnosti technického zázemí.

 

Jedná se o komerční nemovitou věc, která byla postavena čistě za účelem pronájmu. Výhodou je dobrý stav, umístění u hlavní silnice okresního města s dobrou viditelností celé prosklené stěny s obchody, která je orientována směrem do ulice a parkovací možnosti před objektem. Nyní obsazenost nájemníky činí 85 % v rozmanitém zaměření (kadeřnictví, poradna pro výživu, fitness centrum, solárium, květinářství, pošta, elektro, kavárna, bankomat aj.).

Aktuální výnos činí 170 tis Kč měsíčně, při maximální obsazenosti až 210 tis Kč měsíčně.

V těsné blízkosti nemovitosti je několik objektů občanské vybavenosti, na které navazuje zástavba rodinných a  bytových domů. K řece Dyji je to cca 500 m pěší chůzí, nejbližší zastávka autobusů MHD je vzdálena cca 250 m. V docházkové vzdálenosti je k dispozici veškerá potřebná občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, SŠ, nemocnice, penziony, apod. Bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.