Byty Domy Komerční prostory Pozemky Developerské projekty

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Prodej nově zrekonstruovaného obchodu (2 kanceláří) 49 m2 v přízemí budovy, s výkladem do ulice a skladu v I.PP, v osobním vlastnictví, na ulici Milady Horákové, v Brně-Zábrdovicích


Cena: 2 500 000,- Kč za nemovitost
Lokalita: Brno - Zábrdovice

Sever
ID: 000232
Datum vložení: 11.01.2019
Poslední změna: 11.04.2019
Typ zakázky: Prodej
Kategorie: Komerční prostory
Plocha: 49m2

Popis

Ve výhradním  zastoupení majitele nabízíme k prodeji lukrativně umístěné, nově zrekonstruované nebytové prostory - obchod případně dvě kanceláře (49 m2) v přízemí cihlové budovy, se samostatným vstupem a výlohou do ulice, součástí je skladovací prostor v suterénu budovy, v historickém centru města Brna, na ulici Milady Horákové.

Dispozice obchodu - prostorná vstupní obchodní část cca 18 m2 s vysokým stropem (4 m) a velkou prosklenou výlohou, sociální zázemí (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyňka, úklidová místnost, chodba, schodiště do vestavěného patra, kde může být kancelář (případně sklad) - cca 10 m2.

Celý interiér je laděn dle architektonického návrhu, s využitím trámových stropních prvků, dřevěným schodištěm a plně prosvětleným obchodním prostorem. Vzniklo tak reprezentativní zázemí pro sídlo obchodní firmy, vzorkovnu nebo poskytování služeb.

Obchod má instalovaný kamerový systém, rozvody internetu i dostatek úložných prostor.  Rovněž má vlastní měřidla energií (měsíční náklady na energie činí cca 2.500,- Kč). Na podlaze je dlažba a plovoucí podlaha.

K obchodním prostorám přináleží  skladovací prostor se vstupem ze dvora, který je rovněž nově zrekonstruován, s novými omítkami, toaletou a umyvadlem, regály, je uzamykatelný, vstup má nové kovové dveře.

Budova je umístěna v klidném příjemném prostředí  a přitom v bezprostřední blízkosti historické části města.  Pro vykládku zboží je možné zastavit před vchodem.

 Prostor může být k dispozici ihned. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.