Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Prodej zemědělské usedlosti k celkové rekonstrukci, ZP 753 m2 se zahradou 285 m2 v obci Lysovice, okres Vyškov.


Cena: 1 166 550,- Kč za nemovitost
Cena zahrnuje provizi RK i poplatky za právní služby
Lokalita: Lysovice, okres Vyškov

Sever
ID: 000331
Datum vložení: 23.09.2022
Poslední změna: 23.09.2022
Typ zakázky: Prodej
Kategorie: Domy
Plocha: 753m2
Celková plocha: 1038m2
Zastavěná plocha: 753m2
Užitná plocha: 720m2
Zahrada: 285m2

Popis

Nabízíme prodej zemědělské usedlosti k celkové přestavbě a rekonstrukci se dvěma hospodářskými budovami bez č.p./č.e. se ZP 753 m2 a zahradou 285 m2 (celková plocha pozemku 1038 m2) v obci Lysovice, okres Vyškov.
Nemovitost je bez jakýchkoliv břemen a omezení. Na zastavěné ploše jsou zapsány zemědělské stavby, které fyzicky neodpovídají současným stavebním a statickým normám.
Pozemek čtvercového tvaru tvoří jednak rovinatá část před budovami bez oplocení v uliční šíři cca 30 m a dále prostor za budovami – oplocený a zatravněný, upravený jako zahrada. Průjezd mezi budovami umožňuje vjezd na pozemek a dříve byl uzavřen vraty.  Vzhledem ke stávajícímu vedení zastavěné plochy je předpokládána možnost stavebního využití. Konstrukce objektů se sedlovou střechou je smíšená – cihla/kotovice, dřevo. Některý materiál (cihly, tašky) je možné dále použít.  Elektřina je přivedena, ale není připojena. Pozemek je bez kanalizace, dříve byl využíván septik. Vodu je třeba řešit nově. Příjezdová cesta je nezpevněná, asfaltová silnice je ve vzdálenosti asi 60 m. Parkování pro více aut je možné i před domem.
Pozemek se nachází u klidné, neprůjezdné komunikace s dobrou dostupností do centrální části obce. Oblast je vhodná k celoročnímu bydlení i pro rekreaci. Obec má nyní asi 290 obyvatel a je vyhledávanou lokalitou s příjemným bydlením v přírodě a současně nedaleko moravské metropole (asi 35 km od Brna). Je zde základní občanská vybavenost (kulturní středisko, škola, sportovní areál,) a dobrá dostupnost dálnice i do okolních měst a obcí (Vyškov 11 km, Rousínov 12 km, Slavkov 20 km). 
Průkaz energetické náročnosti budov zatím nebyl majitelem předložen, proto uvádíme energetickou třídu G. Podrobnější informace Vám ráda sdělí naše makléřka, přijďte se podívat.

Kontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.