Byty Domy Komerční prostory Pozemky Developerské projekty

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Prodej poloviny bytového domu v Brně - Králově Poli (531 m2)


Cena: Info v RK
+ provize RK
Lokalita: Brno

Královo Pole
ID: 000207
Datum vložení: 10.02.2018
Poslední změna: 16.05.2018
Typ zakázky: Prodej
Kategorie: Domy
Plocha: 0m2
Užitná plocha: 531m2

Popis

Vyjímečná příležitost k investici v lukrativní části Brna:

V zastoupení majitele nabízíme prodej id. poloviny (předjednán i prodej druhé poloviny) výjimečného zděného bytového domu z roku 1937 s užitnou plochou 531 m2 (polovina), se třemi nadzemními podlažími, půdou vhodnou k dostavbě, sklepním bytem, sklepy, průjezdem na dvůr a zahradou v lukrativní a frekventované ústřední části města v Brně-Králově Poli.

Předmětem prodeje je ideální polovina bytového domu s volným nakládáním s vlastnickými právy (prodej, pronájem, stavební úpravy) a s přesným vymezením užívaných prostor s dispozicemi:

1.NP:  užitná plocha 106 m2, kterou tvoří nebytové prostory o výměře cca 90 m2, obchodní část s výkladem do frekventované ulice činí cca 35 m2 s možností připojení dalších prostor (kanceláře), samostatnou kuchyňkou, skladem, sociálním zázemím se sprchou a WC, průjezd na zahradu o celkové výměře 32 m2,

2.NP: užitná plocha 216 m2, užívání celého patra, zcela zrekonstruované dva byty (případně kanceláře) 4+kk s krbem (140 m2), 1+1 (58 m2), oba s balkóny, zrenovovanými dveřmi, parketami,  koupelnami. Nová okna, každá jednotka vlastní plynový kotel, nové rozvody médií.

4.NP - půda: polovina půdního prostoru o výměře 106 m2 vhodného k vestavbě či nadstavbě, s vyvedenými komíny.

1.PP: příprava sklepního bytu o velikosti cca 56 m2, zatím s uložením stavebního materiálu. Jednoduše lze upravit a užívat k bydlení. Další sklepní prostory přibližně 47 m2, o jejichž část je možné rozšířit sklepní byt,

dvůr na parkování (polovina asi 75 m2) a navazující zahrada o velikosti 400 m2 se zahradním domkem k uskladnění nářadí. Na zahradě byly v poslední době vysazeny ovocné stromy, možná parková úprava.

Dům je v dobré kondici, pečlivě udržován. Rekonstrukce proběhla citlivě, v celém domě nové rozvody, započaty úpravy pro vybudování sklepního bytu s okny s denním světlem. Pronájem nebytových i bytových prostor je vyhledáván.

Předběžná jednání o stavebním využití nemovitosti u stavebního úřadu vyzněla ve prospěch nadstavby domu i dostavby do dvorního traktu.

 

Okolní zástavba poskytuje sociální zázemí v podobě škol, obchodních příležitostí, v blízkosti zastávka MHD. Výborná dostupnost do historického centra Brna. Vhodné na sídlo firmy i investičně na nájemní vztah. Vzhledem k platnosti předkupního spoluvlastnického práva je možné jednat i o koupi celé nemovitosti. Volné ihned.  Na přání majitele neprezentujeme exteriérové fotografie. Naše makléřka Vám ráda sdělí podrobnosti a domluví prohlídku podle Vašich časových možností.

Kontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.