Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

Prodej 3 domů pro rodinné bydlení i podnikání v obci Tetčice u Rosic, Brno-venkov


Cena: Info v RK
Lokalita: Tetčice u Rosic
Rosická
Jih
ID: 000323
Datum vložení: 04.05.2022
Poslední změna: 06.09.2022
Typ zakázky: Prodej
Kategorie: Domy
Plocha: 436m2
Zastavěná plocha: 273m2
Zahrada: 3768m2

Popis

K příjemnému bydlení se zachováním i vícegeneračního soukromí nebo pro rodinné bydlení a podnikání nabízíme prodej uskupení tří rodinných domů v parkově upravené zahradě v obci Tetčice u Rosic, okres Brno-venkov.

Tři stavby na rozlehlém pozemku jsou rovněž vhodné k částečnému pronajmutí 1 nebo 2 domů, což zajistí financování chodu objektu a návratnost investice.

Dispozice jednotlivých staveb:

1.Dvoupodlažní rodinný dům s dispozicemi 6+2xKK, ZP: 191 m2, UP: 280 m2

V přízemí je umístěn hlavní obytný prostor s kuchyní a kachlovými kamny, s francouzským oknem a výstupem na terasu a do zahrady, 2 pokoje, spíž, koupelna s vanou a sprchou, WC, chodba, schodiště,

ve 2. NP je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna, WC a chodba. Obytné části a terasa mají orientaci na jih s odpoledním slunkem.

Okna a dveře jsou plastová, krytá žaluziemi, na podlahách kvalitní velkoformátová dlažba, plovoucí podlaha. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, myčkou. Dům kolaudovaný v roce 2004 byl šetrně užíván a pečlivě udržován. K domu přiléhají dvě krytá parkovací stání.

2.Dvoupodlažní rodinný dům s dispozicemi 4+1, ZP: 46 m2, UP: 88 m2

Ve zvýšeném přízemí najdeme obývací pokoj, ložnici, kuchyni, koupelnu se sprchou a WC. Kuchyňská linka je doplněna plynovým sporákem, chladničkou.

Ve 2. NP jsou dva podkrovní pokoje. Celý dům je podsklepen, má úložné prostory pro zahradní nábytek, nářadí. Stavební úpravy proběhly v roce 2018.

3.Dvoupodlažní zahradní domek upravený pro obývání s dispozicemi 2+kk, ZP: 36 m2, UP: 68 m2 se zavedením plynu v roce 2018.

Zařízení obytných prostor je možné projednat dle zájmu kupujícího.      

Celková výměra: ZP 273 m2, UP 436 m2, výměra parkově upravené zahrady: 3.768 m2. Vše ve velmi dobré stavební kondici, zděné konstrukce s pečlivě dozorovanými stavebními pracemi. Všechny budovy jsou vytápěny plynem, dva domy mají vlastní plynový kotel, ve třetí nemovitosti je měřidlo a je přivedena elektřina i voda a odpady, připojen internet.

Přístupová komunikace je zpevněna zámkovou dlažbou, kterou jsou upravena i další dvě parkovací místa na oploceném pozemku a chodník do zadní části zahrady.

Rovinaté okolí domů poskytuje místo na posezení i dětské hry, případně výběh pro domácí mazlíčky.

Na zahradě je množství vzrostlých stromů, malebná zákoutí doplňují kvetoucí keře a květiny. Byla učiněna příprava na zbudování bazénu. V zadní části pozemku se nachází hráz říčky Bobravy, jejíž překlad je nyní řešen v rámci projektu obce Tetčice. Provoz staveb je nízkonákladový, pouze z důvodu přípravy PENB je zařazení do skupiny „G“.

Nemovitosti se nacházejí v klidné části obce, obklopené zelení a krásnou lesnatou přírodou s poklidnou venkovskou atmosférou, moravská metropole je přitom v pohodlně dostupné vzdálenosti.

Obec Tetčice navazuje na zástavbu města Rosice s veškerým zázemím škol, školek, obchodů, zdravotní péčí, úřady i restauracemi.

Doporučujeme osobní prohlídku, rádi vyjdeme vstříc Vašim časovým možnostem.

 

 

 

Kontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.