Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

REZERVOVÁNO: Pronájem samostatného pokoje 17 m2 v centru města Brna, v městské části Brno - Veveří


Cena: 5 700,- Kč /měsíc
+ poplatek za energie a služby 800,- Kč měsíčně, při 2 osobách + 1500,- Kč + provize RK
Lokalita: Brno
Jana Uhra
Střed
ID: 000321
Datum vložení: 22.03.2022
Poslední změna: 05.05.2022
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Byty
Plocha: 17m2

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu samostatný pokoj s výměrou 17 m2, vhodný pro jednu nebo dvě osoby, v centru města Brna, v městské části Veveří, na ulici Jana Uhra.

Tato bytová část se nachází ve 4. podlaží cihlového bytového domu, s podkrovním vysokým stropem dodávajícím pokoji prostorný dojem, podlaha je doplněna kobercem, je neprůchozí.  Kuchyňka (se dvěma chladničkami) a sociální zázemí (sprcha, toalety) je k dispozici na patře společně s dalšími nájemci (zvlášť pro muže a ženy). Přístup po širokém schodišti - bez výtahu.

Bytový prostor se nabízí z velké části zařízený. K dispozici jsou dvě postele, stolek, židle, šatní skříň, psací stůl.

Vzhledem k umístění a výborné dostupnosti do historického centra se jedná o zajímavou nabídku. Prosvětlený pokoj má v cihlové budově se silnými zdmi příjemné klima i v létě a je orientován do tiché klidné ulice. Platba energií je dána pevným paušálem podle dlouhodobě zprůměrované skutečné spotřeby.  Připojení internetu a TV-signálu si zajišťuje nájemce sám podle vlastní potřeby. V domě jsou využívány služby společnosti Vodafon.

V bezprostřední blízkosti jsou zastávky MHD, zázemí zdravotních i nákupních středisek. Tato oblast patří do zóny rezidenčního parkování.

Vhodné bydlení pro jednu osobu - studentku/studenta nebo pracující/pracujícího bez domácích mazlíčků. Majitel požaduje složení jistoty ve výši jednoho měsíčního poplatku. Volné od 01.05.2022. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.