Byty Domy Garáže Komerční prostory Pozemky

vytisknout poslat
Poslat stránku známému

REZERVOVÁNO: Pronájem samostatného pokoje, 16 m2, v centru města Brna, v městské části Brno-Veveří


Cena: 7 700,- Kč /měsíc
+ záloha na energie při 1 osobě 800,- Kč, další osoba 800,- Kč/měs.
Lokalita: Brno
Jana Uhra
Střed
ID: 000314
Datum vložení: 09.12.2021
Poslední změna: 06.03.2022
Typ zakázky: Pronájem
Kategorie: Byty
Plocha: 16m2

Popis

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu samostatný pokoj s výměrou 16 m2, vhodný pro jednu, dvě nebo max. 3 osoby, v centru města Brna, v městské části Veveří, na ulici Jana Uhra.

Tato bytová část se nachází ve 3. patře cihlového bytového domu, s vysokým stropem dodávajícím pokoji prostorný dojem, podlaha je doplněna kobercem, je neprůchozí. Jedná se o sdílené bydlení ve čtyřpokojovém bytě se zahraničními spolubydlícími z Ukrajiny. Kuchyňka a sociální zázemí (sprcha, toaleta) je k dispozici společně s dalšími nájemci. Přístup po širokém schodišti - bez výtahu.

Bytový prostor se nabízí z velké části zařízený. K dispozici je postel (3 postele), stolek, židle, šatní skříň, psací stůl.

Vzhledem k umístění a výborné dostupnosti do historického centra se jedná o zajímavou nabídku. Prosvětlený pokoj má v cihlové budově se silnými zdmi příjemné klima i v létě a je orientován do tiché klidné ulice. Platba energií je dána pevným paušálem podle dlouhodobě zprůměrované skutečné spotřeby.  Připojení internetu a TV-signálu se zajišťuje nájemce sám podle vlastní potřeby. V domě jsou využívány služby UPC.

V bezprostřední blízkosti jsou zastávky MHD, zázemí zdravotních i nákupních středisek. Tato oblast patří do zóny rezidenčního parkování.

Bydlení je vhodné pro studující nebo pracující v Brně z Ukrajiny.  Majitel požaduje složení jistoty ve výši jednoho měsíčního poplatku. Volné od prosince 2021. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Další fotografieKontaktujte našeho makléře

Jana Konšelová
Jana Konšelová

734866471
info@dreal.cz

Rychlý kontakt

Označené* položky jsou povinné.